Uzman Büro Sistemleri olarak 1987 Yılında kurulduk.

1989 yılından bu güne, Develop Türkiye'nin bayiliğini sürdürmekteyiz. İzmir - Manisa bölgelerinde yetkili satış, teknik servis hizmetleri, orjinal yedek parça ve sarf malzemeleri çözümleri üzerine faaliyet gösteriyoruz.

Doğrudan tedarik hizmetlerimizin yanı sıra, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ve gereksinimlerine çerçevesinde paket veya kişiselleştirilmiş özel çözümleri üretiyor ve hayata geçiriyoruz.

25 yılı aşkın süredir edindiğimiz bilgi birikimi ve teknoloji deneyimi aracılığıyla, müşterilerimizin birlikte çalışmaktan memnuniyet duydukları bir çözüm ortağı olarak servis vermekteyiz.

Firmamız, kuruluşundan bu güne tedarik ve satış ağındaki sistemli ve programlı çalışmasının bir sonucu olarak, bölge teknoloji pazarında önemli bir yer edinmiştir.

Misyonumuz, sorumlu olduğumuz bölgelerdeki müşterilerimize karşı dünyanın en saygın ofis çözümleri markalarından biri olan Develop markasını en iyi şekilde temsil etmek ve müşterilerimize gücünü kalitesinden alan markanın kusursuz çözüm deneyimini yaşatmaktır.